Oficjalny dystrybutor Wellis i Sundance

Dowiedz się więcej o możliwościach ekskluzywnych wanien SPA Wellis i Sundance. 

Dobierzemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego budżetu. 

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Nasza oferta wanien SPA

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ekskluzywnych marek wanien SPA Europejskiego producenta numer jeden – Wellis oraz Sundance Spas ze Stanów Zjednoczonych.W naszej ofercie znajdziesz wszystkie modele wanien obu producentów, które wyposażone są w najnowsze technologie. 

Aby lepiej zaprezentować Tobie ich możliwości zapraszamy Cię do naszej siedziby, gdzie posiadamy model ekspozycyjny napełniony wodą w naszym show room. Pokażemy Ci pracę dysz, nagłośnienie, oświetlenie oraz możliwości dostosowania wyglądu wanien pod swoje wizualne potrzeby.

Dowiedz się więcej o każdej z linii produktów lub skontaktuj się z nami.

 

Sundance 980 seria
Seria 780 Sundance

To produkty ekskluzywne, na których zakup mogą pozwolić sobie nieliczni. Są synonimem luksusu. Dziś prawie każdego stać na nowy samochód, ale nie każdego na nową wannę SPA stojącą w ogrodzie lub domowym SPA. Nie są to wanny SPA dostępne na obiektach publicznych. Osobiści masażyści zaprojektowani przez inżynierów i specjalistów od masażu, designu i nowoczesnych technologii. Wanny te dadzą Ci ukojenie po ciężkim dniu pracy. 

Posiadają opatentowane dysze wodne, zaprojektowane do masażu każdej partii mięśni. W zależności od serii zestaw nagłośnienia, aromaterapię, sterowanie za pomocą aplikacji czy wbudowaną lodówkę.