Basen skimerowy Basen z rynną przelewową Basen zewnętrzny Basen wewnętrzny

Dowiedz się więcej o możliwościach budowy basenów przez naszą firmę. 

Dobierzemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego budżetu. 

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Skimmerowy

Jest najczęstszym basenem prywatnym. Taki basen pobiera wodę przez specjalne otwory w ścianie niecki basenowej. Tak zwane skimmery. Są powszechnie stosowane w nieckach gotowych monolitycznych. W nieckach  z wykładziną (folią basenową). Taka konstrukcja basenu jest zdecydowanie tańsza od tego z rynną przelewową i najczęściej bardzo dobrze sprawdza się w przypadku basenów prywatnych, gdzie nie są mocno obciążone  przez użytkowników. Nasza firma oprócz standardowych skimmerów oferuje również typu top level z wąskim wlotem wody, dzięki czemu skimmer wygląda subtelniej i bardziej nowocześnie. 

basen z rynną przelewowa

Rekomendowany jest dla dużych obiektów sportowych, hoteli, aquaparków, z uwagi na dużą powierzchnię lustra wody oraz liczbę kąpiących się w niej osób. Rynna przelewowa równomiernie zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody, gdzie przy basenie skimmerowym jest to zbieranie punktowe. Poleca się również osobom ceniącym sobie estetykę i wysoką jakość wody. W basenie tym stosuje się zbiornik przelewowy, który gromadzi wodę z koryta przelewowego, następnie pompa i filtr oczyszczają ją i oddają z powrotem do basenu. 

To obcowanie z naturą. Woda, piękny ogród, ciepłe słońce. Z utęsknieniem wyczekany sezon letni. Dają wiele radości całej rodzinie. To doskonała forma rozrywki i spędzania wolnego czasu i zdrowy styl życia. Jeśli jesteś miłośnikiem opalania, basen zewnętrzny to idealne rozwiązanie. Możesz opalać się na fotelu wodnym lub przy basenie. Woda schłodzi Twoje ciało, dzięki czemu dłużej możesz cieszyć się relaksem na słońcu. Baseny zewnętrzne często budowane są w technologii skimmerowej. Aby ochronić swój basen przed czynnikami atmosferycznymi, zwierzętami lub niechcianymi gośćmi, rekomendujemy montaż żaluzji wodnej lub zadaszenia. Chronią one również przed utratą ciepła wody basenowej. 

basen zewnetrzny
basen wewnetrzny

To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność, całoroczne użytkowanie basenu oraz bezpieczeństwo. Taki basen wewnętrzny jest droższą inwestycją o budowę pomieszczenia i jego przystosowanie do posiadania w nim basenu. Pomieszczenie musi być dobrze wentylowane z uwagi na wysoką wilgotność oraz posiadać temperaturę powietrza zbliżoną do temperatury wody aby ograniczyć parowanie wody. Nasza firma projektuje i wykonuje systemy wentylacji pomieszczeń basenowych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Więcej informacji o wentylacji hal basenowych znajdziesz w naszej ofercie. 

Sklep online

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online i stacjonarnym. W naszej ofercie znajdziesz wszystko do Twojego basenu, sauny i wanny SPA. 

– Profesjonalną chemię basenową, środki i urządzenia do mycia basenu.

– Urządzenia techniczne: pompy, filtry, pompy ciepła, zbiorniki, atrakcje 

– Folie basenowe, rynny, oświetlenie, odkurzacze basenowe, stelaże, żaluzje.

– Wanny Sundance Spas, środki do czyszczenia wanien, filtry, aromaterapię

– Sauny fińskie, infrared, łaźnie parowe i aromatyczne. Wyposażenie do saun.

– Aktualne promocje na zestawy chemii basenowej i budowy basenu.