Komfort i relaks siedziba 2

25 lat doświadczenia w budowie i technologii basenowej

Od 25 lat urzeczywistniamy marzenia naszych klientów o chęci posiadania własnego raju na ziemi.  

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i kochamy to co robimy.

Kompleksowo wykonujemy budowę basenów kąpielowych, saun i wanien SPA. Dzięki zdobytemu przez nas  doświadczeniu w projektowaniu i budowie basenów masz gwarancję niezawodności zastosowanej technologii.

Zadowolenie i spokój naszych klientów są dla nas bezcenne. Dlatego w trakcie użytkowania urządzeń, nasi klienci objęci są stałą opieką techniczną.

Zapraszamy Cię do naszej siedziby na pyszną kawę gdzie dowiesz się jak stać się posiadaczem luksusowych produktów zarezerwowanych tylko dla wyjątkowych ludzi. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, przygotujemy wstępną wycenę, zaprezentujemy Ci technologie i materiały wykończeniowe.

inż. Jarosław Czarnomski

Misja naszej firmy

Od początku istnienia firmy przyświeca nam jeden główny cel.

Chcemy urzeczywistniać marzenia naszych klientów o posiadaniu własnego raju na ziemi. Cenimy sobie ludzi, którzy są wizjonerami, mają marzenia i chcą je realizować. Dlatego nie boimy się współpracować z wymagającymi klientami, bo dzięki nim możemy doskonalić swoje umiejętności.

Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości, które są niezawodne, przetestowane i solidne. Zaufaj naszemu 20 letniemu doświadczeniu. Realizujemy budowę SPA od pomysłu do samego końca. Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze.

Zapraszam do współpracy!

nasza misja komfort i relaks2

Nasi klienci

Kliknij na logo aby przejść do strony i zobaczyć realizację.