Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania

Na ostateczną cenę budowy basenu ma wpływ bardzo wiele czynników. To jak duży jest basen, gdzie się ma znajdować, z czego ma być zbudowany, jakie ma mieć atrakcje i czy wolisz samemu podawać chemię basenową czy mieć jej automatyczne dozowanie. Chcielibyśmy podać Tobie cenę ale aby ją poznać musimy się spotkać i porozmawiać lub wyślij do nas mail z zapytaniem. 

Jeśli dzwonisz do nas bo zepsuła Ci się pompa piaskowa. Od razu odpowiadamy. Niestety nie sprzedajemy części zamiennych do basenów stelażowych zakupionych w markecie. Pompa „piaskowa” to twór marketów aby obniżyć koszt zakupu basenu. Istnieje filtr piaskowy i pompa basenowa i takie elementy zakupisz u nas ale masz pewność, że będzie to mniej awaryjny i bardziej wydajny sprzęt. Poza tym otrzymujesz na nie gwarancje producenta. 

Jeśli nalałeś/aś wody do swojego basenu i jest ona mętna i w odcieniach zieleni lub brązu. Bardzo prawdopodobne, że ujęcie Twojej wody ma słabe parametry chemiczne wody. Warto najpierw zbadać jej poziom pH a następnie zastosować profesjonalną chemię basenową, którą kupisz w naszym sklepie. Doradzimy Ci jak szybko i poprawny sposób oczyścić swoją wodę basenową. Zapraszamy.

Jacuzzi to marka wanien SPA, która została mocno spopularyzowana. Stąd ogólnie nazywana kategoria tych produktów. W naszym sklepie sprzedajemy Wanny SPA marki Sundance Spas, która jest również właścicielem marki Jacuzzi. Dopasujemy do Twojego budżetu i potrzeb idealną wannę. Możesz wybrać kolor obudowy, kolor skorupy, liczbę siedzeń bądź leżanek, liczbę dysz i rodzaj i wiele, wiele innych dodatków. Zapraszamy Cię do kontaktu. 

Jest wiele gotowych saun fińskich, infrared lub ich połączeń, które również mamy w swojej ofercie. Jednak jeśli marzy Ci się sauna zbudowana pod Twoje preferencje zbudujemy ją dla Ciebie. W naszej ofercie są również sauny parowe i aromatyczne. Budując saunę masz wpływ na każdy detal. Zapraszamy Cię do kontaktu.  

Masz pytania? Napisz do nas:

Telefon: +48 56 657 22 66

Telefon: +48 603 915 713

E-mail: biuro@mojbasen.pl

Czynne 9.00 do 17.00 Pn-Pt.