Wytrzymała konstrukcja Wydłużony sezon  Ochrona przed zniszczeniem Znikoma utrata ciepła

Dowiedz się więcej o możliwościach jakie dają zadaszenia i żaluzje basenowe. 

Dobierzemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego budżetu. 

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

BASEN9D

Zadaszenia basenowe

Oferujemy zadaszenia wysokiej klasy. Dzięki połączeniu aluminium oraz poliwęglanu nasze konstrukcje są lekkie, smukłe, estetyczne i bardzo wytrzymałe. Szeroka gama typów zadaszeń oferuje wiele możliwości dopasowania odpowiedniego z nich do Twoich potrzeb. Produkty zostały podzielone na trzy grupy związane z ich wysokością. W naszej ofercie znajdziesz: zadaszenia niskie, zadaszenia średnie, zadaszenia wysokie. Dobierzemy odpowiednią liczbę modułów aby przykryć Twój basen oraz miejsce na wypoczynek. Posiadamy również szeroki wybór kolorystyczny profili aluminiowych, dzięki czemu dopasujesz kolor zadaszenia pod dom. 

Zadaszenia niskie – jeżeli szukasz mało dominującej konstrukcji w swoim ogrodzie. Te zadaszenia spełnią Twoje oczekiwania. Pozwalają na swobodne pływanie w zakrytym basenie. Rozsuwane segmenty umożliwiają połączenie przestrzeni basenowej z ogrodem.

Zadaszenia średnie – nie utrudniają korzystania z basenu i ich konstrukcja nie jest tak bardzo dominująca. Możesz swobodnie usiąść na krawędzi basenu. Rozsuwane segmenty umożliwiają połączenie przestrzeni basenowej z ogrodem. 

Zadaszenia wysokie – Dzięki nim możesz swobodnie poruszać się w pozycji pionowej, pływać, skakać i aktywnie wypoczywać przy Twoim basenie. Rozsuwane segmenty umożliwiają połączenie przestrzeni basenowej z ogrodem.

al_terra
Terra
al_viva
Viva
al_riviera
Riviera
al_elegant
Elegant
al_imperia
Imperia
al_corona
Corona
al_universe
Universe
al_tropea
Tropea
al_omega
Omega
al_olympic
Laguna
al_orient
Orient
al_venezia
Venezia
al_oceanic_high
Oceanic High
al_ravena (1)
Ravena
al_vision
Vision
al_laguna
Olympic

1. Posiadając profesjonalne zadaszenie możesz wydłużyć okres użytkowania swojego basenu. Wysokie zadaszenie to większa wygoda użytkowania.

2. Zadaszenie chroni basen przed zanieczyszczeniami, kurzem, piaskiem, opadami atmosferycznymi  obecnością zwierząt lub nieproszonych gości.

3. W pochmurne i wietrzne dni ochroni Ciebie i Twoich bliskich przed nieprzyjemnym odczuciem zimna. Pod zadaszeniem jest ciepło. 

4. Zapobiega nadmiernej utracie ciepła poprzez parowanie.

5. Dzięki niemu możesz się poczuć intymnie. Ogranicza widoczność i tłumi dźwięk. Idealne dla osób lubiących poczucie intymności i spokoju. 

6. Zadaszenie jest lekkie i proste w obsłudze. Dowolnie rozsuwasz je na boki aby cieszyć się słońcem podczas kąpieli.

7. Zabezpieczenie przed przypadkowym wpadnięciem do wody dzieci lub zwierząt domowych. Chroni przed niechcianymi gośćmi. 

Rolety basenowe

To popularne rozwiązanie wśród użytkowników basenów. Rolety występują w wielu wariantach kolorystycznych jak również mechanizmach zwijania. Tu wyróżniamy rolety zwijane ręcznie i elektrycznie za pomocą silniczka sterowanego pilotem lub aplikacją mobilną. Rolety mogą być montowane na powierzchni basenu lub pod wodą. Należy pamiętać, że montaż rolety pod wodą skraca nam długość użytkową basenu o grubość zwiniętej rolety i jej mechanizmu zwijania. Jest to o wiele lepsze, trwalsze i bardziej eleganckie rozwiązanie niż zastosowanie bardzo taniej i popularnej folii bombelkowej. Daje ono również więcej możliwości technicznych i designerskich. 

Zapraszamy Cię do kontaktu i zakupu rolety basenowej w naszym sklepie. 

Roleta basenowa
Przykrycie basenu folią

Folia komórkowa

To najtańsze i bardzo popularne rozwiązanie wśród użytkowników basenów stelażowych rozkładanych sezonowo. Folia dostępna jest w wariantach szerokości 3,4,5,6m, głównie w odcieniach koloru niebieskiego, który ogranicza namnażanie się glonów w wodzie. Posiadamy folie różnej grubości i wytrzymałości. Jednak ich trwałość szacuje się na 2-3 lata i następnie trzeba ją wymienić na nową. Folie można rozkładać ręcznie lub nawijać ją na rolkę teleskopową, którą możemy rozstawić do posiadanej szerokości basenu. Folię w prosty sposób można przycinać nożyczkami nadając jej odpowiednie wymiary lub kształty okręgu. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.