O NAS

 

 

Kilka słów o firmie...

 

Od 21 lat urzeczywistniamy marzenia naszych klientów o chęci posiadania własnego raju na ziemi.  Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i kochamy to co robimy.

 

Kompleksowo wykonujemy budowę basenów kąpielowych, saun i wanien SPA. Dzięki zdobytemu przez nas  doświadczeniu w projektowaniu i budowie basenów masz gwarancję niezawodności zastosowanej technologii.

 

Zadowolenie i spokój naszych klientów są dla nas bezcenne. Dlatego w trakcie użytkowania urządzeń, nasi klienci objęci są stałą opieką techniczną.

 

Zapraszamy Cię do naszej siedziby gdzie dowiesz się jak stać się posiadaczem luksusowych produktów zarezerwowanych tylko dla wyjątkowych ludzi.

 

inż. Jarosław Czarnomski

 

 

 

Misja Komfort i Relaks

 

Od początku istnienia firmy przyświeca nam jeden główny cel.

Chcemy urzeczywistniać marzenia naszych klientów o posiadaniu własnego raju na ziemi. Cenimy sobie ludzi, którzy są wizjonerami, mają marzenia i chcą je realizować. Dlatego nie boimy się współpracować z wymagającymi klientami, bo dzięki nim możemy doskonalić swoje umiejętności.

 

Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości, które są niezawodne, przetestowane i solidne. Zaufaj naszemu 20 letniemu doświadczeniu. Realizujemy budowę SPA od pomysłu do samego końca. Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze.

 

Zapraszam do współpracy!

ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE

PROFESJONALNA CHEMIA BASENOWA I URZĄDZENIA

Zapraszamy do kontaktu

Poznaj wycenę swojego basenu - wanny SPA - sauny

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami osobiście.

 

Siedziba firmy:

 

Adres:

Poznańska 194/1

87-100 Toruń

 

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 9.00 - 17.00

Zapisz się na nasz newsletter!

Wprowadź adres e-mail

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

 

Dane kontaktowe:

 

Telefon:

+48 56 657 22 66

+48 603-915-713

 

E-mail:

biuro@mojbasen.pl