Basen źródło Twojej wiecznej młodości.

Dlaczego warto mieć basen?

 

1. Pływanie odpręża i poprawia kondycję naszego ciała. Podczas tego treningu pracują wszystkie nasze mięśnie.

2. Własny basen to mniejsze ryzyko złapania chorób zakaźnych. Sam określasz parametry chemiczne wody.

3. Oszczędność czasu. Wychodzisz do własnego ogrodu i wskakujesz do wody!

4. Najlepsze imprezy są przy basenie a nie w kuchni! Rodzina, znajomi, grill i wieczorna kąpiel w ciepłym basenie.

5. Wczasy pod Twoim domem. Jesteś architektem własnych marzeń. Basen i piękny ogród śmiało mogą Ci zastąpić drogie wakacje za granicą, oszczędzisz czas, pieniądze i zadbasz o bezpieczeństwo swojej rodziny.

6. Mały mikroklimat przy domu. Parowanie wody z basenu, nawilży powietrze. Dzięki czemu latem łatwiej się oddycha a w powietrzu nie ma tyle kurzu.

7. Twój własny masażysta. Natryski i bicze wodne rozmasują Twoje obolałe mięśnie.

8. Szum wody uspokaja i pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

9. Prestiż. Tylko nieliczni mogą posiadać ekskluzywny, piękny basen. Sąsiedzi pękną z zazdrości!

Nasza oferta

Komfort i Relaks

Baseny Skimmerowe

Basen skimmerowy jest najczęstszym basenem prywatnym. Basen taki pobiera wodę przez specjalne otwory w ścianie niecki basenowej tzw. skimmery. Skimmery są powszechnie stosowane w nieckach gotowych monolitycznych, nieckach z wykładziną ( folią) basenową. Taka konstrukcja basenu jest zdecydowanie tańsza od basenu z rynną przelewową  i najczęściej bardzo dobrze się sprawdza w przypadku basenów prywatnych, które nie są mocno obciążone przez użytkowników. Nasza firma oferuje swoim klientom oprócz standardowych skimmerów, również nowość baseny ze skimmerami top level, które charakteryzują się wąskim wlotem wody.

Baseny z rynną przelewową

Basen przelewowy rekomendowany jest dla dużych obiektów sportowych, hoteli, aquaparków z uwagi na dużą powierzchnię wody oraz liczbę kąpiących się w nim osób. Rynna przelewowa równomiernie zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody, gdzie przy basenie skimmerowym jest to zbieranie punktowe. Baseny te poleca się również dla osób ceniących sobie wysoką estetykę i jakość czystej wody. W basenie tym stosuje się zbiornik przelewowy, który gromadzi wodę z koryta przelewowego, następnie pompa i filtr oczyszczają ją i oddają z powrotem do basenu.

Baseny zewnętrzne

Basen zewnętrzny to obcowanie z naturą. Woda, piękny ogród, ciepłe słońce. Z utęsknieniem wyczekany sezon letni . Baseny te dają wiele radości całej rodzinie. To doskonała forma rozrywki, spędzenia wolnego czasu i zdrowy styl życia. Jeśli jesteś miłośnikiem opalania, basen zewnętrzny to idealne rozwiązanie. Możesz opalać się leżąc na fotelu wodnym lub przy basenie. Woda schłodzi Twoje ciało, dzięki czemu dłużej możesz cieszyć się relaksem na słońcu. Baseny zewnętrzne często są budowane w technologii skimmerowej. Aby ochronić swój basen przed czynnikami atmosferycznymi, zwierzętami lub niechcianymi gośćmi rekomendujemy montaż żaluzji wodnej lub zadaszenia. Czytaj więcej w zakładce Oferta - Zadaszenia.

Baseny wewnętrzne

Baseny wewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swoją prywatność, całoroczne użytkowanie basenu oraz bezpieczeństwo. Basen wewnętrzny jest droższą inwestycją o budowę pomieszczenia lub jego przystosowanie do posiadania w nim basenu. Pomieszczenie musi być dobrze wentylowane z uwagi na dużą wilgotność oraz posiadać temperaturę powietrza zbliżoną do temperatury wody. Dzięki temu parowanie wody jest minimalne. Nasza firma projektuje i wykonuje systemy wentylacji, pomieszczeń basenowych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Jeśli budujemy dom lub osobne pomieszczenie na basen warto pomyśleć nad zbudowaniem jednej lub kilku ścian z rozsuwanych okien z widokiem na ogród. W sezonie letnim świetnie można połączyć w ten sposób basen z ogrodem i cieszyć się promieniami słonecznymi.

Skontaktuj się z nami.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta basenów, zapraszamy do kontaktu z nami. Każda inwestycja jest przez nas rozpatrywana indywidualnie. Spotkanie jest bardzo ważne, ponieważ dzięki niemu możemy zbadać Twoje potrzeby i możliwości techniczne. Profesjonalnie doradzamy i  realizujemy od początku do końca marzenia naszych klientów o posiadaniu basenu. Zapraszamy również do naszej siedziby.

Zapraszamy do kontaktu

Poznaj wycenę swojego basenu - wanny SPA - sauny Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami osobiście.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Szybki kontakt

Dane teleadresowe:

 

Komfort i Relaks

 

Adres:

Szosa Lubicka 137

87-100 Toruń

 

mail: [email protected]

Telefon:

+48 56 657 22 66;

 

http://www.mojbasen.pl

NIP: 879-163-04-33

 

Bądź z nami w stałym kontakcie!

 

Powered by Nest Prime